Twilight Turkey Fan Anasayfa
Merhaba Saygı Değer Misafirimiz ... Sitemizden daha kaliteli yararlanmak istiyorsanız lütfen üye olunuz ..! Eğer üyeyseniz lütfen giriş yapınız ..!
Sevgilerimizle ....
TWİLİGHT TURKEY FAN AİLESİ
Merhaba Saygı Değer Misafirimiz ... Sitemizden daha kaliteli yararlanmak istiyorsanız lütfen üye olunuz ..! Eğer üyeyseniz lütfen giriş yapınız ..!
Sevgilerimizle ....
TWİLİGHT TURKEY FAN AİLESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight'cıların Buluşma Noktası

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim

Kristen Stewart ve Robert Pattinson Sevgilimi

YazarMesaj
Nisa
AKTİF ÜYE
AKTİF ÜYE
Nisa

Cüzdan
Para Para: 0

Kristen Stewart ve Robert Pattinson Sevgilimi Empty
MesajKonu: Kristen Stewart ve Robert Pattinson Sevgilimi   Kristen Stewart ve Robert Pattinson Sevgilimi Icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 4:09 pm

Kristen’ın Robert’la ilk tanışması, yönetmen Catherine Hardewicke’in, aralarındaki kimyayı görmek ve filmin yönünü gerçekten bulup bulmadıklarını anlamak istediği için, onun Los Angeles’daki evinde olmuş.
“O çok iyi bir oyuncu ve çılgınca bir çalışma ahlakı var. Bu konuda çok hassas. O kesinlikle mükemmel. Benim mükemmel Edward’ım o.” diyor Kristen Stewart.
Beklenen şekilde, 22 yaşındaki Robert Pattinson ile o zamanlar 17 yaşında olan Kristen Stewart arasında, Oregon Ormanları’nda yapılan çekimler sırasında romantik bir yakınlaşma olduğu konusunda dedikodular dönmeye başladı. Set dışındaki ilişkileri yönetmen Hardewicke’i bir miktar rahatsız etmiş. Özellikle de Kristen’ın 5 yıldır birlikte olduğu erkek arkadaşı, oyuncu Mike Argarano’dan ayrılmasını, Rob ile aralarındaki yakınlığa bağladığını ve yüzden de çok büyük üzüntü duyduğunu açıklamıştı Catherine Hardewicke.

Mike Argarano, 2005 yılında birlikte çalıştıkları Lords Of Dogtown’dan beri Catherine Hardewicke’in yakın arkadaşı…
Kristen Stewart derin bir nefes alıyor ve Hardewick’in yorumlarına cevap vermeden önce biraz düşünüyor.

“Aramızda aslında bir sorun yoktu. Erkek arkadaşımı, Robert Pattinson için terk etmedim.” diyor. “Ama çok uzun zamandır birlikteydik ve bazı şeyler artık çılgınca gelmeye başlamıştı. Sonunda, durum böyle olduğunda da kaçınılmaz olarak bazı kararlar almak zorunda kalıyorsunuz. Bu durumun Robert açısından da zor olduğunu biliyorum. Bunu benden daha iyi hiç kimse bilemez. Çünkü koca bir film boyunca onunla birlikteydim. Bu filmi birlikte yaptık.”

Kristen Stewart ve Robert Pattinson Sevgilimi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert Pattinson and Kristen Stewart Balkonda 11/08/09
» Kristen Stewart Röportaj
» ALACAKARANLIK Güzeli Kristen Stewart
» Kristen Stewart Doktordan Çıkıyor-04/08/09
» Robert Pattinson&Kristen Stewart-Öğle Yemeği (07/08/09)