Twilight Turkey Fan Anasayfa
Merhaba Saygı Değer Misafirimiz ... Sitemizden daha kaliteli yararlanmak istiyorsanız lütfen üye olunuz ..! Eğer üyeyseniz lütfen giriş yapınız ..!
Sevgilerimizle ....
TWİLİGHT TURKEY FAN AİLESİ
Merhaba Saygı Değer Misafirimiz ... Sitemizden daha kaliteli yararlanmak istiyorsanız lütfen üye olunuz ..! Eğer üyeyseniz lütfen giriş yapınız ..!
Sevgilerimizle ....
TWİLİGHT TURKEY FAN AİLESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight'cıların Buluşma Noktası

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim

Kareografı Oldu!

2 posters
YazarMesaj
sry_nikki
LADY ADMİN
LADY ADMİN
sry_nikki

Kareografı Oldu! Empty
MesajKonu: Kareografı Oldu!   Kareografı Oldu! Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 8:26 pm

Popun yeni isimlerinden Natasha'nın çıkış şarkısının kareografisinin yapması için Justin Timberlake ile yaptığı Love and Sex and Magic şarkısıyla gündeme oturan yetenekli dansçı olan Ciara'ya teklif götürdüğü önesürüldü.R&B sanatçısı Ciara '' Evet,müsait olduğum zamanlarda imkan bulabildikçe kareografi yapıyorum Natasha için.Birgün beni aradı ve yardımına ihtiyacım var kareografım yok bana yardım et dedi bende seve seve kabul ettim'' dedi.

Ciara Online
~Tw!L!ghT~R!haNnA~qOLik~
LADY ADMİN
LADY ADMİN
~Tw!L!ghT~R!haNnA~qOLik~

Kareografı Oldu! Empty
MesajKonu: Geri: Kareografı Oldu!   Kareografı Oldu! Icon_minitimeSalı Ağus. 11, 2009 8:49 pm

başarılı kız .. şaşırmadım .. sağol canım
http://twilightturkeyfan.hareketforum.com

Kareografı Oldu!
1 sayfadaki 1 sayfası