Twilight Turkey Fan Anasayfa
Merhaba Saygı Değer Misafirimiz ... Sitemizden daha kaliteli yararlanmak istiyorsanız lütfen üye olunuz ..! Eğer üyeyseniz lütfen giriş yapınız ..!
Sevgilerimizle ....
TWİLİGHT TURKEY FAN AİLESİ
Merhaba Saygı Değer Misafirimiz ... Sitemizden daha kaliteli yararlanmak istiyorsanız lütfen üye olunuz ..! Eğer üyeyseniz lütfen giriş yapınız ..!
Sevgilerimizle ....
TWİLİGHT TURKEY FAN AİLESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight'cıların Buluşma Noktası

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim

KRISTEN: ROBERT ILE YAKINIZ

YazarMesaj
Nisa
AKTİF ÜYE
AKTİF ÜYE
Nisa

Cüzdan
Para Para: 0

KRISTEN: ROBERT ILE YAKINIZ Empty
MesajKonu: KRISTEN: ROBERT ILE YAKINIZ   KRISTEN: ROBERT ILE YAKINIZ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 9:35 am

Aktris Kristen Stewart Twilight'tan rol arkadasi Robert Pattinson ile cok yakin olduklarini ama cikmadiklarini soyledi.

Kristen konu ile ilgili olarak "Robert ve ben cok iyi arkadasiz. Evet anliyorum bir birbirimize destek icin yaslandikca ya da yakinlastikca aramizda arkadasliktan daha fazlasi oldugu varsayiliyor" dedi.

China Daily Gazetesi dedikodularin Kristen'i uzmedigini belirtmis.

Ayrica Kristen ilave etti; "Ben kimseyi dusuncelerinden dolayi elestirmiyorum. Bizim yakin olusumuzdan iskilleniyorlarsa yapabilecegim birsey yok."

Twilight serisinin cekimlerini bitirmeyi dort gozle bekleyen Kristen " Cekimleri bitirmeyi dort gozle bekliyorum. Ben bir filme basladigimin zaman bunu en iyi sekilde tamamlamak isterim. Her an sahneleri, onlari duzgun olarak yapip yapmadigimizi ve onlari nasil daha iyi yapabilecegimizi dusunurum. Genelde 6 haftalik surenin sonunda film tamamlanir. Yaptiginiz is ortadadir. Bu durumda ise gercekten isin tamamlanmasi icin yillar gerekiyor. Iyi bir sekilde bitmesini bekliyorum" dedi.

Kristen Stewart Twilight Saga'nin ikinci filmi New Moon'un cekimlerini bitirmis durumda.

KAYNAK:Hatırlamıyorum..

KRISTEN: ROBERT ILE YAKINIZ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kristen Robert tarafından ısırılmaktan hoşlandı mı?
» Kristen,Robert'tan hamile mi?
» KRISTEN ROBERT’A ACIYOR
» Kristen Stewart ve Robert Pattinson Sevgilimi
» Robert Pattinson and Kristen Stewart Balkonda 11/08/09