Twilight Turkey Fan Anasayfa
Merhaba Saygı Değer Misafirimiz ... Sitemizden daha kaliteli yararlanmak istiyorsanız lütfen üye olunuz ..! Eğer üyeyseniz lütfen giriş yapınız ..!
Sevgilerimizle ....
TWİLİGHT TURKEY FAN AİLESİ
Merhaba Saygı Değer Misafirimiz ... Sitemizden daha kaliteli yararlanmak istiyorsanız lütfen üye olunuz ..! Eğer üyeyseniz lütfen giriş yapınız ..!
Sevgilerimizle ....
TWİLİGHT TURKEY FAN AİLESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight'cıların Buluşma Noktası

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim

Rob ve Kris El Ele

4 posters
YazarMesaj
sry_nikki
LADY ADMİN
LADY ADMİN
sry_nikki

Rob ve Kris El Ele Empty
MesajKonu: Rob ve Kris El Ele   Rob ve Kris El Ele Icon_minitimeSalı Ağus. 11, 2009 8:09 pm

Geçtiğimiz hafta, Vancouver şehir merkezindeki ana cadde olan Robson Street’deki (ki Kris’in oteli de aynı sokak üzerinde bulunmakta) Whole Some Foods adlı marketten gelen bazı haberlerimiz var…
Aslında bu konuda iki ayrı kaynağımız mevcut.
Birincisi tabiî ki güvenilir adamımız olan Ted Casablanca… Ted’in Vancouver’daki Stalker(Takipçi) kaynakları yani… Ve diğeri de bizzat Vancouver’da yaşayan ve olay anında annesiyle beraber Whole Some Foods’da alışverişde olan bir fan.
Öncelikle olayı Ted’in aktardığı açıyla bildirelim.
Ted’in stalkerlarının Ted’e aktardığına göre Kris ve Rob markete elele girerler. Ve kendilerine dönen gözleri fark edince de hemen ayrılırlar. Birkaç reyon dolanıp bir şeyler alırlar ve sonra dergi reyonundaki bir derginin kapağında kendi resimlerini görür ve gülerler Sonra birlikte marketten çıkarlar.

Ve bir diğer kaynağımız… Vancouver’da yaşayan ve Kris ve Rob’un orada bulunduğu sırada markette olan Tricia adlı fan…
“Robert Pattinson ve Kristen Stewart marketten içeriye girdiklerinde marketteydim. Anneme alışveriş için yardım ediyordum. İkisi içeriye elele girdiler ve “Nasıl yani? Birlikteler mi?” gibi bir şok geçirdim. İkisi de çok sevimli görünüyordu. Hangi market olduğunu söylememi isterseniz söyleyebilirim. Robsten Caddesi’ndeki Whole Some Foods Market’di. Kristen dar bir kot, oldukça büyük bir hodie(kapşonlu sweatsheat) ve converse giyiyordu. Rob kot pantolon, beyaz bir tshirt, siyah bir mont ve siyah ayakkabılar giyiyordu. Onları ilk gördüğümde halisünasyon gördüğümü sandım. Elele tutuştuklarının görüldüğünü fark ettiğinde ayrıldılar ve Kris hemen alacağı şeylerin olduğu reyona doğru gitti ve Redbull, şarap, bira ve birkaç atıştırmalık aldı. (Hot-line’cılar Kris’in Redbull tutkusunu hatırlayalım.) Rob onu kasaların orada bekledi. Daha sonra Kris elinde şişelerle geldi. Gözlerin üzerinde olduğunun farkındaydı ve bu yüzden de çok gergin görünüyordu. İşlerini olabildiğince çabuk halledip çıktılar. Bu arada bahsettiğim market, Kris’in oteli olan Pacific Palisades Hotel ile aynı sokakta yani Robson Street’de. Hatta otel ve market arasında sadece 4 blok var.”
İki ayrı kaynaktan aynı olay…
Sonuç olarak biz haberleri veriyoruz… Yorumlar size kalmış
Alıntıdır.
Sena bu olay dün yaşanmış hadi bakalım şahitleride var =)
~Tw!L!ghT~R!haNnA~qOLik~
LADY ADMİN
LADY ADMİN
~Tw!L!ghT~R!haNnA~qOLik~

Rob ve Kris El Ele Empty
MesajKonu: Geri: Rob ve Kris El Ele   Rob ve Kris El Ele Icon_minitimeSalı Ağus. 11, 2009 8:12 pm

haber için sağol canım .. ben zaten dedikodular var dedim .. kesin bişey sölemedim Exclamation
http://twilightturkeyfan.hareketforum.com
sry_nikki
LADY ADMİN
LADY ADMİN
sry_nikki

Rob ve Kris El Ele Empty
MesajKonu: Geri: Rob ve Kris El Ele   Rob ve Kris El Ele Icon_minitimeSalı Ağus. 11, 2009 8:14 pm

oley çıkıolar çok mutluyum yhaw
~Tw!L!ghT~R!haNnA~qOLik~
LADY ADMİN
LADY ADMİN
~Tw!L!ghT~R!haNnA~qOLik~

Rob ve Kris El Ele Empty
MesajKonu: Geri: Rob ve Kris El Ele   Rob ve Kris El Ele Icon_minitimeSalı Ağus. 11, 2009 8:18 pm

eVet bende çok mutlu oldum ..

BU ARADA YHAW DEMEK YERİNE YAV DİYELİM .. TÜRKÇEMİZİ DÜZGÜN KULLANALIM ..!!
http://twilightturkeyfan.hareketforum.com
edwardlovebella
LADY ADMİN
LADY ADMİN
edwardlovebella

Rob ve Kris El Ele Empty
MesajKonu: Geri: Rob ve Kris El Ele   Rob ve Kris El Ele Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 7:44 am

bencede ya bende çok mutlu oldummmm..... Very Happy
Nisa
AKTİF ÜYE
AKTİF ÜYE
Nisa

Cüzdan
Para Para: 0

Rob ve Kris El Ele Empty
MesajKonu: Geri: Rob ve Kris El Ele   Rob ve Kris El Ele Icon_minitimePaz Ağus. 16, 2009 10:14 am

Süper Smile Çok mutlu oldum...Haber için saol.

Rob ve Kris El Ele
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kris Pek Mutlu